Mindletic D.U.K

Jei neseniai prisijungei prie Mindletic bendruomenės, šis gidas tau padės geriau suprasti šios platformos galimybes ir funkcionalumą

Pagrindinė Mindletic informacija

Kas yra Mindletic?

Mindletic siekia skatinti emocinę higieną, sukurti palaikymo ir vienybės kultūrą bei skatinti nuolatinę savęs priežiūrą. Mes tikime, kad visi turėtų lavinti savo mintis taip pat, kaip ir savo kūną.

Ar galiu už paslaugas mokėti draudimu?

Kol kas oficialios partnerystės su draudimo bendrovėmis neturime, tačiau galimybė, kurią galime pasiūlyti - 10 konsultacijų įsigijimas. Jei nuspręsite jas įsigyti, išrašysime jums sąskaitą faktūrą, kurią galėsite apmokėti savo draudimu (jei ši galimybė tinka jūsų draudimo bendrovei).

Kokiomis kalbomis galiu naudotis Mindletic paslaugomis?

Šiuo metu galite rinktis iš dviejų programėlės kalbų - anglų ir lietuvių.

Svarbu paminėti, jog mūsų „Mindletic“ specialistai gali konsultuoti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Nuo ko turėčiau pradėti naudoti Mindletic platformą?

Mindletic siekis - tapti emociniu sporto klubu, kuriame gali treniruotis individualiai, su grupe ar treneriu!

Toks pats principas taikomas ir Mindletic platofrmai į kurią įeina šios funkcijos:

Emocijų žymėjimas, individualūs pratimai, bendruomenių kambariai bei individualios konsultacijos su Mindletic psichologais. 

Dėl šios priežasties rekomenduojame išbandyti visas šias funkcijas ir  nuspręsti kuri tinkama tau.

Su kokiais prietaisais galiu naudoti Mindletic platformą?

Visas funkcijas galima rasti mūsų Mindletic telefono programėlėje. Programėlę gali atisiųsti iš App Store: t.ly/oC2F bei Google Play: t.ly/sNcC 

Norime pabrėžti, jog vaizdo konsultacijos su Mindletic specialistais pasiekiamos ir visose naršyklėse (prieš konsultaciją automatiškai atsiunčiama nuoroda)

Ar Mindletic kvėpavimo pratimai yra paremti konkrečiais metodais?

Mindletic kvėpavimo pratimai yra kurti ir patvirtinti mūsų Mindletic psichologų, taip pat vienas kvėpavimo pratimas yra paremtas Wim Hof metodu.

Kas yra Mindletic bendruomenės kambariai?

Mindletic bendruomenės kambariai, tai vieta kurioje gali anonimiškai dalintis savo mintimis, patirtimis, bei patarti kitiems, juos paremdamas psichologiškai bei suteikdamas naudingos informacijos. Visi bendruomenės kambariai yra anonimiški ir stebimi Mindletic specialistų. 

Kas yra Mindletic emocijų žymėjimas?

Mindletic emocijų žymėjimas - būdas sekti savo emocijų tendencijas bei padėti siekti geresnio emocinio balanso. 

Įvariaspalvė emocijų žymėjimo zona yra skirstoma į keturias smulkesnes zonas kurios yra priskiriamos emocijos energetinei kategorijai bei skirtingam malonumo lygiui. Šiose zonose yra patalpinta 100 skirtingų emocijų.

Ar invividualios konsultacijos yra saugios?

Vaizdo skambučiams su Mindletic psichologais, naudojame Agora.io paslaugas, kuri užtikrina saugų ir užšifruotą pokalbį. Prieš pokalbį specialistas mato tik vartotojo vardą, todėl tokiu būdu yra užtikrinamas anonimiškumas.

Trikčių šalinimas ir instrukcijos 

Kur galiu rasti savo vizitų sąrašą?

Norint peržiūrėti įvykusius bei įvyksiančius vizitus su Mindletic specialistais, telefono programėlėje, lango apačioje, spustelkite du žmogeliukus žyminčią ikoną,

Kaip galiu atšaukti savo konsultaciją?

Norėdami atšaukti sesiją Mindletic programėlėje, spustelėkite apačioje esančią dviejų mažų žmonių piktogramą, tuomet galėsite pamatyti visus savo buvusius ir būsimus vizitus su „Mindletic“ profesionalais. Kai nuspręsite, kurį susitikimą norite atšaukti, spustelėkite „x“ piktogramą viršuje, konkretų vizitą žyminčio laukelio dešnėje pusėje ir patvirtinkite savo atšaukimą.

How to set up notifications?

You can set various notifications on your Mindletic app to notify yourself every day or even a few times per to help you to become more Mindletic. In the Mindletic app, on Mood Journal, and inside specific community rooms you can find the bell icon at the top on the right side, when you click on it you will be able to choose if you want to get notifications. 

Kaip pakeisti kalbą Mindletic programėlėje?

Šiuo metu galite rinktis iš dviejų programėlės kalbų - Anglų ir lietuvių.

Programėlės nustatymuose, spustelkite ant "info" mygtuko esančio apačioje, dešnėje pusėje. Tuomet viršutiniame dešiniajame kampe paspauskite piktogramą. „mano profilias„ ir nustatymuose pasirinkite norimą kalbą.

Kaip galiu atsisakyti Mindletic naujienlaiškio?

Atsisakyti Mindletic siunčiamų naujienlaiškių galite atsisakyti gauto laiškoapačioje pasapaudę mygtuką "atsisakyti". Jei to padaryti negalite, parašykite mums žinutę.

Kaip pakeisti Mindletic paskyros slaptažodį?

Slaptažodį galite iš naujo nustatyti dviem būdais:

1. Jei pamiršote slaptažodį, atidarykite „Mindletic“ programėlę ir pasiekite prisijungimo langą. Šio lango apačioje pamatysite parinktį „Pamiršote slaptažodį?“ spustelėkite jį ir įveskite el. pašto adresą, kurį naudojote registruodamiesi į „Mindletic“. Patikrinkite savo el. Paštą ir rasite  laikiną slaptažodį.

2. Jei esate prisijungę prie programėlės, spustelėkite informacijos mygtuką, esantį apačioje, dešinėje programos pusėje. Po to spustelėkite "mano profilio" piktogramą, esančią viršuje, dešinėje ekrano pusėje, paspauskite „paskyros nustatymai“ ir į laukelį, esantį po jūsų el. Pašto adresu, įveskite naują slaptažodį.

Kaip pasiruošti individualioms konsultacijoms?

1. Pasirinkite privačią erdvę, kurioje jaučiatės saugiai, jaukiai ir netrikdomai.

2. Įsitikinkite, kad turite gerą interneto ryšį, veikia jūsų kamera, mikrofonas bei ausinės. Taip pat galite prisijungti kelios minutės prieš pokalbį. 

3. Būkite atsargūs ir stebėkite save - jei nerimo jausmas prieš pokalbį yra labai stiprus, patariame išbandyti kvėpavimo pratimus (jų galite rasti mūsų programėlėje).

4. Turėkite omenyje, kad visada galite pasakyti savo specialistui, kaip jaučiatės, paminėti, kad nerimaujate dėl pokalbio, arba pasidalinti kitais išgyvenamais jausmais.

5. Patartina skirti laiko prieš ir po pokalbio, kad galėtumėte susikaupti ir ramiai apmąstyti savo patirtį.

© Copyright 2021 Mindletic. All rights reserved.