Balance group invite

Sveiki!

Esate pakviesti dalyvauti susitikimuose, skirtuose balanso grupei "Streso įveika", kurią veda Kristina. Pakvietimą galite priimti Mindletic programėlėje, prie savo planuojamų pokalbių su profesionalais. Daugiau informacijos apie šios grupės susitikimų laikus taip pat rasite Mindletic programėlėje. Jūsų patogumui, užsiregistravus susitikimui, likus 30 minučių iki susitikimo pradžios priminsime apie tai jums el. paštu.

Streso įveika 

Pažiūrėkime į įtampas ir nerimą keliančias situacijas atidžiau, susipažinkime su streso įveikos technikomis, tyrinėkime per kūno pojūčius, jausmus, mintis, suvokimus, santykius su kitais žmonėmis.

Kviečiu tave į keturių savaičių grupinę kelionę dėmesingo savęs pažinimo link. Tai pažintinė-patyriminė kelionė, kurios metu kviesiu į įtampas, nerimą keliančias situacijas pažiūrėti atidžiau, supažindinsiu su streso įveikos technikomis, kviesiu kiekvieną jų tyrinėti per kūno pojūčius, jausmus, mintis, suvokimus, santykius su kitais žmonėmis.

Esi laukiamas/-a, jei nori:

- iškrauti įtampą ir/ar nerimą;

- išmokti naujų būdų kasdieniam stresui sumažinti;

- kokybiškai patirti esamąjį momentą;

- mokytis išbūti su nemaloniais jausmais;

- išjungti automatinį rėžimą ir naujai patirti pasaulį;

- geriau pažinti, suprasti ir priimti save;

- skirti kokybiško laiko sau;

- ugdyti atsparumą stresui.

Šiek tiek apie mane. Esu Kristina - sveikatos psichologė, mindfulness praktikė, geštalt (holistinės psichoterapijos krypties) psichoterapijos studentė, domiuosi įtampos ir traumų paleidimo praktikomis. Tikiu, kad įtampą keliačios situacijos - neišvengiama kasdienybės dalis. Tuo pačiu tikiu ir patiriu, kad atsaką į šias situacijas galime išmokti dėmesingai pasirinkti, sąmoningai patirdami intensyvų kiekvienos akimirkos gyvybingumą.

Grupės susitikimai

Prie 4 grupės susitikimų prisijungsi tik jei tu ir dar bent 5 asmenys priims pakvietimą dalyvauti. Visų 4 susitikimų kaina kartu yra lygi 1 individualios konsultacijos su psichologu kainai.

Data ir laikas

Grupės susitikmai vyks vis kas savaitę, tuo pačiu laiku kaip ir pirmasis susitikimas. Kiekvieno turkmė apie 90 min.

Prisijungimas prie susitkimų

Būsimų ir susitikimų laikus gali pamatyti mūsų programėlėje. Taip pat, rezervuojantis susitikimams gali sutikti su priminimais, kurie iššoktų telefone 30 minučių prieš jų pradžią.

Virtualus kambarys tavo pokalbiui su grupe yra privatus ir sukurtas tik jūsų susitikimui. Profesionalas ir kiti dalyviai, su kuriais kalbėsitės, bus vieni savo aplinkoje jūsų pokalbio metu, Jūsų privatumas yra gerbiamas ir saugomas.

Naudinga žinoti 

Primename, kad tu sutikai su taisyklėmis ir sąlygomis pries rezervuodama(s) laiką pokalbiui.
Jomis tu patvirtinai, kad:

.esi vyresnis nei 18 metų;

.neįrašinėsi savo pokalbio su profesionalu ir niekaip jo neplatinsi (pavyzdžiui, ekrano nuotraukų, video ar garso įrašų).

Emocinio balanso gupės Mindletic programėlėje

Ko tikėtis emocinio balanso grupėje su psichologu? 

Pasidalinimas grupėje neišvengiamai sukelia kitų grupės dalyvių reakcijas į išsakytas mintis, išreikštus jausmus, veiksmus. Kitų reakcijos gali padėti geriau suprasti save ir savo santykius su kitais žmonėmis, realiau pamatyti situacijas ir savo vaidmenį jose. Grupė gali būti veidrodžiu, kuriame galima pamatyti savo santykius su žmonėmis. Taip pat tai grupė žmonių, kuriuos vienija kažkuo panaši patirtis ar dabartinė gyvenimo situacija, tikslai… Čia gali pasijusti ne vienas, gauti palaikymą, padrąsinimą ar mažų mažiausiai būti išklausytas/-a.

Žinoma, visas grupinis patyriminis procesas apjuosiamas konfidencialumu ir pagarba kito unikaliam buvimui grupėje.

Kaip pasiruošti pirmajam susitikimui? 

Suprantama, jei nerimauji prieš pokalbi, ypač jei tai pirmas tavo susitikimas su profesionalu tai normalu! Pagirk save už pasiryžimą pokalbiui. Pasidalinti savo vidiniu pasauliu su nepažįstamuoju reikalauja drąsos. Pabandykime kartu pasiruošti pokalbiui emociškai ir praktiškai. 

Emociškai 

.Pokalbiui išsirink privačią erdvę, kurioje viso pokalbio metu galėsi jaustis jaukiai, saugiai ir patogiai. 

.Skirk kelias minutes laiko sau iki pokalbiui prasidedant ir po jo - taip galėsi susikaupti ir ramiai reflektuoti savo patirtį. 

Praktiškai 

.Įsitikink, kad turi gerą interneto ryšį. Jei kartais jis sutriktų, būk pasiruošęs atsarginį variantą, pavyzdžiui mobilų internetą. 

.Įsitikink, kad tavo kamera, mikrofonas ir ausinės veikia.

Apie emocinio balanso grupes

© Copyright 2021 Mindletic. All rights reserved.